אני פותחת את הרשימה כמו ילדה שמקבלת שקית יום הולדת מלאה ממתקים...


אני מאוד שמחה שהתוודעתי לגיליסט.
מדהימה בעיני הדרך בה זה קרה - פניתי אלייך בברכה, והיא חוזרת אליי מידי יום...כבר חשתי שזה סוג של מנגנון לניסים.
זו כבר פעם שנייה שאני מבקשת ממך לפרסם משהו בגיליסט וקולטת את העוצמה שיש לזה, רק מעצם האפשרות לבקש משהו ושהרבה אנשים ידעו על כך...הצטרפתי לרשימה שלך לא מזמן, ואני מודה שזה מלבלב.
גם ההודעות המגוונות, היחודיות, ההומור והפשטות שבכך.
העובדה שניתן לעשות דברים בצורה הדדית ולא ממוסחרת.
והיפה מכל שקהילה שלמה משתפת עם זה פעולה.
מרחיב את הלב (:גילי יקירתי, מוצאת את עצמי גומעת כלבים וחתולים, סדנאות ודירות שאני בעצם לא מחפשת, אבל משום מה שוב ושוב מגוללת עד הסוף בצמא. נהייה ז'אנר ממכר הגיליליסט :-) אולי וזה פשוט כי את דוורית של דברים טובים, פיית משאלות אינטרנטית. אז יש מין כיף סוטה כזה להסתכל איך הן עוברות מפה לאוזן, מרצון למציאות...


עוקבת אחרי הגיליסט מהצד. יודעת שאת משופעת בהכרת תודה והתפעלות, אבל רוצה להוסיף גם משלי. מה שאת עושה הוא לא פחות מפלא. אני מתמחה יותר ויותר באפיון והקמת אתרים, ואיכשהו יוצא שבשיחות שלי עם לקוחות אני מזכירה שוב ושוב את הגיליסט כדוגמה לכך שטכנולוגיה היא יופי, אבל היא חסרת ערך אם אין בה ערך מוסף אנושי של ממש. כזה שאי אפשר לכמת או להפוך לנוסחה, כזה שאת מייצרת מדי יום בנגיעות קטנות וחכמות.  


התודה הגדולה היא לך, מעבר להגשמת המשאלות והחלומות, על תחושת הקהילה המחברת, המחבקת, העוטפת ובעיקר זו שמעבירה מסר חזק שאין האדם לבדו וודאי לא האשה, שאנו (עדיין) מוקפים באנשים שאכפת להם, ולא רק באלה שאנו פוגשים בכבישים, העושים בהם כבתוך שלהם... אלו שאכפת להם כמה הירח יפה בערב מקרי של סוף הקיץ או כמה יפה השמש בשעת בין הערביים, ומה כיף יותר לקרוא, דוד גרוסמן או מאיר שלו והאם עוד בכלל יש לנו מה לחפש בירושלים.... והדרורים, והברושים, והרקפות, וריח פריחת הפרדסים בכביש הישן לחיפה, והחלונות המוארים וריחות התבשילים בערב החג, והנוף העמק שנפרש ממרומי הגלבוע והילדים והתינוקות וההורים והסבים והסבתות...


תודה על הקהילה שאת בונה/מרכזת
זה נותן תחושה של השתייכות וחיבור ועזרה הדדית
בימים אלו של הרבה ניכור ואלימות -
הרשימות שלך הן עבורי משב רוח מרענן ואופטימי!


תודה על היוזמה הברוכה שלך
שכל פעם כשאני פוגשת במייל יש לי חיוך על הפנים אמונה באדם ופרפרים לקראת ההפתעות שאמצא שם. תודה על מרחב ההזדמנויות שאת פותחת בפנינו על ההשקעה והאהבה שמושקעת ומורגשת.
שתמשיכי להאיר לנו את הדרך בלפיד החשוב שאת נושאת בחיי רבים כל כך. באהבה


אני לא מצליחה להתחיל את היום, אז חשבתי לנצל את הזמן כדי להודות לך על הפינה החמה שאת מציעה כאן לעולם :)
בעולם שלנו המטורף, העצבני, החומרני ועוד המון המון דברים רעים שלא ראויים לכתיבה, את מגדלת לך פינת חמד מקסימה, ולא שוכחת להשקות, לעדר, ולטפח כל יום :) פינה שבה אנשים עם רצון טוב, עם המון אהבה, מלאי שליחות ועזרה הדדית ועוד המון דברים טובים! פינה שמזכירה לי תקופות בחיי שהיו מלאות באנשים כאלה, ובעיקר בתחושה שהכל אפשרי, ושיש הרבה עשייה טובה.
אני רוצה להגיד תודה על דוגמה מהרשימה שמבטאת את מה שכתבתי. מדובר על הבקשה ההיא, יוצאת הדופן, על מתנדבת שעזרה למטפלת פיליפינית, שמעסיקתה ניצולת השואה נפטרה, למצא מקום עבודה חדש. אז עם הצער שבהזדקקות בדבר, אותה מטפלת מצאה לה בית חדש במשפחתנו. כך, עם הקושי בדבר, הדברים יצאו לטובה. המטפלת מצאה עבודה חדשה (ובית חדש) וקיבלה הארכה של הויזה שלה, ואנחנו זכינו במטפלת, ובינתיים נראה שמשתלבת יפה (אפילו הבת שלי מתה עליה!). הנה לה עוד דוגמא להצלחה מקסימה מהרשימה.


רציתי לאמר לך שוהאתר זה מקסים אותי בכל פעם מחדש,רציתי להודות לך על האפשרות לפרסם את הדברים הכי מגוחכים בעולם כביכול אבל שפה יש להם בית חם, וכל מודעה שאני מפרסמת אני לא מרגישה מגוחכת כאן,וגם רציתי להודות לך על כך שזה כל כך נגיש טוב וחם,בניגוד לאתרים אחרים...


חברה הזכירה את הרשימה עוד מזמן אבל רק לפני שבוע כשנואשתי מלחפש שותפה דרך המיילינג ליסט שלי הצטרפתי.
יומיים אחרי שהצטרפתי רכשתי דרך הגיליסט פינת אוכל במחיר שווה לכל נפש של סטודנטית, קיבלתי במתנה מכונת תפירה, העברתי מודעות על דירות לחברה במצוקה ושולחן האוכל היוצא יעבור לדירה של גברים החולים בנפשם.
אתמול בערב הגיעה אלי בחורה מקסימה שקראה את המודעה שלי בגיליסט וכך זכיתי בשותפה מקסימה וחדשה.
כל זה אחרי שבוע אחד. כל כך קל לשמח ולעזור בעזרת הרשימה היומית שלך.
תודה לך, את מזיזה את המציאות ומאפשרת קסמים.
גל


תודה על פרסום המודעה ותודה עך האתר בכלל. מאז שנודע לי עליו ועליך אני בשמחה נכנסת כל פעם שאני ליד המחשב כי יש באתר משהו מאד מקבל ואוהב אדם וזה עושה נעים. עם זה שאני לא מכירה שם איש, גם לא אותך אך התחושה היא של קרבה ונעימות אזתודה תודה תודה!!!!!
זיוה


כיף למצוא את המייל בתיבה בשעות לא צפויות (הבת זוג שלי מעבירה לי אותו אחרי שהיא קוראת בעבודה), כיף לפתוח, כיף לרפרף על המודעות והכי-הכי כיף: לקרוא את מה שיש לך להגיד אותו יום על העולם. כל כך פחדתי שזה ישתנה עם הולדת האתר והתבדיתי - אין ממלכה בלי מלכה, ובגיליסט יש ממלכה ויש מלכה! יוהו! טכנית -- בהתחלה היו כל מיני באגים קטנים (היה קשה לפתוח את המודעות המלאות, משהו כזה), אבל זה נעלם ועכשיו הכול מתקתק כמו שעון ישראלי. תודה, תודה כפרה עיוני, לו יהיה שתהפכי למיליארדרית בקרוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אוהבת אותך באמת ובתמים
ושוב תודה על קיומךאני בהחלט מחכה לגיליסט כל יום, מאוד אוהבת לעבןור על הרשימה גם אם אני לא מוצאת שם כלום. זאת קהילה נעימה כל כך. מקווה שישאר ככה. יש משקל גדול לאמון שיש לי בכל מי ש מגיעה אלי או אני מגיעה אליה מגיליסט.
כל הכבוד !!!


לפני כמה ימים שלחתי לך בקשה בקשר לדלקות חוזרות בדרכי השתן.
רציתי להודות לך ודרכך לכל הנשים הנפלאות שחזרו אלי עם מיילים של ככ הרבה עזרה ועצות טובות
ממש התרגשתי איך כל אחת פינתה מס דקות מזמנה וכתבה אלי כדי לנסות ולעזור מתוך הניסיון האישי שלה
 העבודה שלך פשוט מרגשת ונוגעת ללב וההיענות מצד ככ הרבה אנשים לעזור אחד לשניה מרגיש לי ככ לא מובן מאליו
המון המון תודה


הי גילי, למרות שאני רק קוראת לאחרונה ולא מפרסמת אני כל הזמן עם הרשימה. זה פרוייקט מקסים.
תודה!
עדי


מהמם. מחכה שיגיע כל יום, ואם עוברות 36 שעות - אני נכנסת לאתר.
נפלא נפלא נפלא ותביאי עוד!
קורל :)


 רוצה (שוב) להודות לך על פועלך ולהגיד לך כמה אני אוהבת את האתר המקסים ואת הקהילה, הנדיבה, המחבקת והתומכת שפוגשים פה כל יום. אני מפנה אנשים אליך וכולם כל כך מתפעלים! כיף שאת קיימת! ושוב תודה באמת מעומק ליבי על חתולת הפלא הקטנה.
תמר


יקירה, הקמת מפעל לתפארת, מפעל שגורם לכל גוף תעשייתי, קפיטליסטי, פרסומי או כל מילה גסה אחרת למה שאני רוצה להיות חלק כמה שיותר מינורי ממנו, לחשוב מחדש על הדרך שהעולם פועל בו. בשנה האחרונה השתנו הרבה דברים בחיים שלי, הרבה אידיאולוגיות ועקרונות שליוו תמיד את החיים שלי, פתאום התהוו ונהיו ברי מימוש בלי שהתאמצתי אפילו יותר מידי, והחברות שלי בגיליסט הוא אחד המקומות המרכזיים באותה התהוות.יש המון אתרים וגופים שגורמים לך להיות חלק ממשהו שהוא שונה, חברתי, אמיתי וכנה ולשמחתי כל יום אני מגלה עוד אחד ושמחה להיות חברה בו. אבל כשאני אומרת בגאווה שאני את גילי מגיליסט מכירה באופן אישי, זו גאווה ושמחה כמו של ילדה שמדברת על סלב שהיא פגשה פעם ברחוב וחייך אליה. התרומה הזו היא הכי מעט שיכולתי, ואני רוצה הרבה אבל הרבה יותר, כי אני באמת מאמינה במה שאת עושה ובמקום המאוד מרכזי שלו בשינוי כל התפישה החברתית שאנחנו חיים בה.


המון דברים טובים קורים פה, וההרגשה הביתית הזאת שווה הכל!


אני חברה שמחה בגיליסט. אני תוהה איזה חששות יש לפני הקפיצה למים בפרוייקט המדהים הזה..???? בכל אופן שתדעי שזה דבר יפהפה מה שאת עושה. וזה לא רגיל או שיגרתי או מובן מאליו. ברמה הרוחנית זה ממש עבודה על אחדות ולכן כל כך אנשים רוצים להיות פה. את נכנסת לי לחיים בצהלולים כל יום ואני בטוחה שלעוד המון אנשים.אז אל תחששי-זה פשוט נראה לי כמו התבגרות.. והגיע הזמן. אני כמובן שולחת צ'ק בדואר. תודה רבה לך ושנה טובה מלאת עשייה.
אביה.


גילי! את פשוט משהו מיוחד! משהו כל כך אחר בנוף הזה! אני אחוזת התרגשות נוכח מילותייך, ועומדת לגמרי מאחורייך בהחלטה האמיצה והיפה הזו לבקש סכום סמלי מדי חודש, ולו על-מנת לשמור על צביונו הנדיר של האתר. אין לי מלים לתאר את התרגשותי נוכח ההחלטה ללכת בכל זאת כנגד הזרם הקפיטליסטי הטובעני (על אף הפיתויים), ולהמשיך לאפשר את קיומו של המרחב הל כך מיוחד הזה!הנה הנה ההוכחה שאפשר גם אחרת, גם אל מול המלעיזים וקטני האמונה. אם רק רוצים, אם רק רוצים. את נהדרת נהדרת, וכולי תקווה שרק טוב יחזור אלייך. תמיד.אנחנו לא מכירות באופן אישי אבל אני כבר די מעריצה אותך (וכך גם כמה מחברותיי שהצטרפו והתמכרו אף הן לגיליסט). אז ככה, קודם כל, בזכותך אנחנו גרים בדירה שאנחנו ממש ממש אוהבים ובתל אביב זה כבר המון. אבל עוד יותר משמעותי מזה, את והגיליסט מפיחות בנו מידי יום תקווה שמתחת לפני השטח שלעיתים נראים מאוד מכוערים ומרושעים (ואיכשהו זוכים ליחסי ציבור אינטנסיביים במיוחד) יש הרבה טוב, אנושיות ואיכפתיות, סתם, בין אנשים. תמיד אני אומרת שבת"א ארגנתי לעצמי קיבוץ עירוני שנעים לי לחיות בו ועכשיו שגם הגיליסט התווספה לחיי, הקיבוץ האידיאלי שלי כורם עור וגידים. אשלם בשמחה עבור הגיליסט (למעשה, מייד אעשה זאת), אני רואה בכך את ההוצאה המשתלמת של השנה:)
תודה, תודה ושנה טובה.
יעל


גילי
אנחנו לא מכירות ישירות, אבל הגיליסט מעיד עליך שאת מיוחדת במינה. הגיליסט הוא באמת מיזם מקסים. אי של שפיות. אני מקווה שלא תיכנעי לכל היזמים ושוחרי השת"פים כי אפשר בקלות ליפול לשם. כל היופי של המקום הזה הוא בהיותו שונה ומוגן. (ואת זה אני אומרת בתור מי שעוסקת בייעוץ שיווקי...). שתהיה שנה מעולה. גם בקצת פחות נסתפק.
אבישגגילי יקרה, שמחה וגאה לשלם לשנה מראש! באמת אין מילים. האתר מדהים, מעורר השראה ונקי. נקי ממסחריות, נקי מאגו ומאינטרסים. תבורכי!!! והלוואי שהתמיכה של חברות האתר תאפשר לך יחסים טובים יותר עם מנהל הבנק! מגיע לך!!
שנה טובה. שנת מפנה, בריאות (חשוב!) ואהבה (חשוב!).


אני חייבת לציין שהמייל היומי עבורי הוא סוג של נורמליזציה, רק אחרי שהוא מגיע יש לי תחושה של הכל בסדר,ישנו סדר קוסמי....
אוהבת אותך, ענת.גילי, היה צריך להמציא אותך! מה היינו עושות בלעדייך?? המילים האלה שלך הפיחו בי כוחות, כי כתבתי ברוח דומה אך לקבל אותן היה קסום ומרהיב לב. לשנה זו אאחל לך מקרב לב את האומץ להמשיך להיות, להעיז להיות יצירתית. אוהבת. חולמת. מגשימה. מצחיקה. שתקבלי את האהבה מהחיים, מהסובבים אותך כמו שאת יודעת להעניק.קיומך, יישותך, עולמך הפנימי העשיר, היפה והטוב עושים אותנו לאדם טוב יותר. מאתגרים אותנו בבקרים ובלילות בכל הסוגיות הקשורות לסולידריות, לאנושיות, לערכים, ועוד.


לפני כמה ימים ביקשתי קבל עם וגיליסט לקבל המלצות על רופא/ה נשים בת"א. קיבלתי מיילים מנשים נהדרות שהשקיעו בתשובותיהן, סיפרו חוויות, פירטו חסרונות ויתרונות והציעו עזרתן לשאלות עתידיות. לא ציפיתי לעזרה מעמיקה מעין זו. ברצוני להודות ל: נטע, ליה, נעמי, הדס, לי, נעמה, ציפי, רוני וגלי (אני מקווה שהשמות אינם חסויים, לכן אין שמות משפחה). באותה הזדמנות אני רוצה להודות לגילי שמאפשרת לי להרגיש ולהיות חלק מקהילה וירטואלית מגניבה לגמרי. אני מאלה שבכל יום באחת עשרה בבוקר רצות לבדוק מיילים, מאחרת לפגישות ושולחת מיילים זועמים על באגים במערכת בגלל מייל שאחר לבוא.. אני די חדשה פה בקהילה ומבסוטית ממנה לאללה. יש כאן יציאות יצירתיות, תמימות, מגוונות, מצחיקות ובעיקר נדיבות מעומק הלב. רק רציתי לומר תודה.
יערה


כל הכבוד על כל הרעיון, ביצוע, תפעול וחיבוק של כל התופעה המקסימה הזו שנקראת גיליסט. 


תודה לכולכן!
לפני כשבועיים פרסמתי מודעה בגיליסט בחיפוש אחר עו"ד פלילי שמתמחה בתקיפה מינית בילדות. כמות התגובות, ההמלצות והאהבה שזרמה מכן הייתה מדהימה. אין מילים להודות על התמיכה שנתתן לכולנו. חיכיתי עם הבעת התודה כדי לבשר על איזוהי התקדמות בתיק או לפחות לספר שהחלאה בכלא, אך לא זה המצב. הוא עדיין חופשי, עדיין יוצא לעבודתו בבית הספר האזורי יום יום, ומן הסתם- עדיין פדופיל.
אינני יכולה לספר יותר כרגע, אך מבטיחה לעשות כן ברגע שאוכל.
תודה לכולכן והכי תודה לגילי


גילי,
מסרת במכתבך היום ברכת יום אוהב לאלו שעוברות תקופה מאתגרת.
גם אני אחת מאלה... ואני רוצה להגיד לך תודה על פרצי החיוביות ובוּסטים של אמונה שאת מחדירה בקהל קוראותייך!
זה מחזק אותי ומעלה בי חיוך בימים אלה של סערה, שאוטוטו חולפת לה.


אין לי מילים
באמת שאין לי מילים...
אתן מדהימות, מהממות ומקסימות והרשימה הזאת היא קסם אחד גדול.
לפני כמה ימים פרסמתי בקשה להמלצה על רופא עיניים.
כבר באותו היום התיבה שלי היתה מפוצצת בהודעות עם הסברים ופירוט וכל המידע הנחוץ.
אני מוקסמת מכן ומודה לכן על היותכן. זה באמת מחמם את הלב
תודה ענקית ומיוחדת ליערה, עלמה, שרה, שירן, רננה, מיכל, תמר, להב, מיכל, נועה וקרני שחלקו איתי את המידע.
וכמובן לגילי האחת והיחידה על הרשימה הזאת.
תבורכו!
גלי


הי גילי! אני משלמת את דמי החברות בשמחה גדולה ובתודה עמוקה לך על היוזמה המדהימה...יש לי במקרה גם את הספר שלך בבית! תודה גם עליו...נושא חשוב בפני עצמו. בכל מקרה-בשמחה! את בונה קהילה של אנשים כה טובים- שהם אחד בעד השני-כמה חשוב ומבורך..באמת תודה לך.


מברכת אותך על הפיכת החלום למציאות היום. מי יתן ואנרגית השפע תמשיך לעבור דרכך וגם אליך
גלוי לב קטן, אז ממש הערצתי אותך לאורך התקופה שקיבלתי מימך מייל יומי והיא די ארוכה  וחשבתי לעצמי איך את עושה את זה.אני מאושרת שיש את דמי החברות זה נותן תחושה של שותפות בעיני משהוא מזערי שמאפשר להביע הערכה.
אני חושבת שיצרת  כאן משהוא מאוד מיוחד.


ברכות על הצעד האמיץ להפוך את הגיליסט לעבודה
אני מבאופן אישי מאוד נהנית ממנו , ועושה בעקבותו
דברים שכניראה בחיים לא הייתי עושה ללא לא חשפת אותם כאן.
אז ממש תודה:)
ושממש תצליחי ותמשיכי לספר סיפורים מרתקים על שרברבים
ונהגי מוניות, זה תענוג לקרוא.


היי גילי
אני תמיד אומר לעצמי שאני אכתוב לך משהו, אבל אף פעם זה לא יוצא...
מה שחיפשתי במקור בגיליסט היה בעיקר עבודה, אבל הופתעתי למצוא הרבה מעבר.
בינתיים עבודה מצאתי, ובכל זאת, אני ממשיך ליהנות מזה כל יום מחדש!
אפשר לומר שיצאו לי הרבה דברים טובים מהגיליסט (כמו הארון החמוד שקנינו לפני שבועיים),
אבל אני חייב לומר שההנאה העיקרית שלי היא מהכמה מילים שלך בפתיחת כל רשימה, שהאנרגיות פשוט זורמות מהן החוצה (אלי :-))
אני ממש מפרגן לך, ולא מתוך נימוס, אלא מתוך הערצה שהאמנת בדבר הזה שלך והפכת אותו למשתלם גם עבורך.
גם אני שואף להיות בין הבודדים האלה שמשלמים להם לעשות את מה שהם הכי אוהבים בעולם, וכל פעם שאני פוגש מישהו כזה-
אני מרגיש שזה מקרב גם אותי לאמונה שזה אפשרי, ונותן לי את הכח להמשיך לנסות.
גם ברמה הטכנית יש לי רק דברים טובים להגיד (ובדרך כלל אני בחור די ביקורתי..). האתר ערוך יפה, מעוצב באמת בטוב טעם
ובעיקר מעניין גרפית (לא רק מבחינת התוכן).כל הכבוד על ההשקעה, על הדרך (ובעיקר ההיצמדות לדרך שלך), והכי מהכל- על הגישה!מאחל לך (ולנו!) שתישארי שמחה ומאושרת
עמית


שלום לך גילי אהובה,
הרבה זמן עבר מהפעם האחרונה שדיברנו לנו אחת לאחת. למזלי, אני זוכה להרגיש, לחוות אותך יום יום דרך האתר.
זו ההזמנות לומר לך שאת מדהימה, ראויה להערצה והערכה. גיליסט היא אחת הדברים המיוחדים שפגשתי בשנים האחרונות-
כשכל הכיוונים המודרנים מורים על חוסר סולידריות, יש אותך!!!
תודה שאת פה. 


אהלן גילי!
לא היה לי ספק שאמשיך לקחת חלק בקהילה המקסימה הזאת,
הגם שנעזרתי בגיליסט רק פעם אחת, אני בהחלט פותחת את המיילים כל יום בשמחה והנאה, מאוד מאוד גאה בקהילה הזאת.
תודה רבה על המייל ועל ההשקעה והנשמה,
מרגישים את הלב שלך בכל מייל :)


היי גילי,
קודם כל- את בטח שומעת ח"י פעמים ביום שאת מלכה ושאת עושה עבודת קודש. אנא הרשי לי להיות אחת מהח"י האלה, כי את מלכה ואת עושה עבודת קודש. בזכותך יש לי גינה קהילתית, מדיח חדש, וטרינר ומי יודע מה יהיה עוד, וזה רק אחרי חודשיים-שלושה של מנוי.  


 גילי יקרה,
הצלחתי למצוא לא פחות מ-2 קונות למודעה ההזויה והאיזוטרית שלי לגבי קוטל הזרע בתוך 10 דקות מרגע פרסום המייל היומי - ולכן לא ניתן לי אלא להסיק שהרשימה שלך אכן ובאמת מופלאה!! עלי והצליחי, כמו שאומרים,סופ"ש נפלא, דפנה 


רק רציתי להגיד לך שכל בוקר בסביבות השעה 11:00 אני דופקת חיוך ענקי למראה המייל היומי של הגיליליסט. במשך היום אני עסוקה עם עיסוקי חדשות (אני עובדת בשביל עיתון יפני) שהם לרוב לא חדשות משמחות על חיינו בארצנו הקטנטונת. למשך כמה דקות אני יכולה להפסיק לחשוב על פוליטיקה ויכולה להתענג על המחשבות המעמיקות והאופטימיות שלך, ואני שמחה.
אז תודה רבה והמשך יום נעים עם חיוך על הפנים


גילי יקרה שלומות,
נרשמתי לאתר לאחרונה ורציתי להודות לך על המיזם המקסים הנ"ל!
היום אספתי עגלת אמבטיה לתינוקת החדשה שלי.
ההודעה על עגלת האמבטיה התפרסמה אצלך :) וכך אני שמחה ומודה שיש בידי את האפשרות לתת לה את התנאים הטובים.
עגלה כזו עולה הרבה וכרגע אין באפשרותינו והנה יש לנו. אני מודה מודה מודה. חלום שהתגשם, לטיל איתה בעגלה של "גדולים".
מצרפת תמונה של הבת שלי
חיבוק
ישר כוחך
ותודה 


 היי גילי יקרה,
נסעתי להודו לחצי שנה ואני כאן כבר שבועיים. נעזרתי בגיליסט למציאת שוכרים לדירה . כל מי שהגיע אלי לראות את הדירה או דיבר איתי בטלפון, נוצרה שיחה מעבר לעניין הדירה והרגשתי בתוך משפחה חמה. אז בהתחלה אמרתי לעצמי, טוב עכשיו אני כאן ולא מפרסמת דבר, ולא מחפשת דבר בארץ, אבקש לצאת מרשימת התפוצה - אבל אז הבנתי שאני קוראת כל יום מה שאת כותבת ומרגישה מחוברת למי שאני בארץ גם כשאני כאן ,ושזה נותן לי את הלוקל פטריוטיזם שלי, את הסנטר שלי ומברך לשלום את הערכים שלי והתחושות שלי ,כאילו ואת קול .שלי בארץ ואני רוצה להמשיך ולשיאר באתר ולהיות גם בישראל כשאני כאן לגמרי בעולם אחר ונהנית מאד וחווה את עצמי אחרת.
תודה לך
ביי ויוי


הרשימה שלך הצילה חברים של חבר שלי מגרמניה שהיה להם הסכם החלפת דירות ברלין-ת"א שקרס ברגע האחרון והם נשארו תקועים עם כרטיסי טיסה ותעריפי קריסמס בהוסטלים. אבל במזל עליתי על דירה של שרון כהנא בדיוק לאותם תאריכים. השידוך עבד. תבורכי.


הי גילי 
שמעתי על הגיליסט דרך חברה שלי שהיא חברה באתר. 
אני מתחתנת ממש בקרוב וסיפרתי לה שאני עדיין לא קניתי הינומה ושאני מעדיפה אולי להשאיל ממישהי. 
והיא סיפרה לי על האתר ופירסמה בקשה כזו עם מספר הטלפון שלי- וכבר חזרו אלי 3 בנות וזה ממש הדהים אותי  
שאנשים שאני לא מכירה מציעים לי את ההינומה (כשטיילתי בניוזילנד יש שם יוזמה שנקראת "IT" שזה אירוח של  
משפחות לטיילים ישראלים וזה החזיר לי את התחושה הזו של כיף שאנשים עדיין מאמינים/ בוטחים ורוצים לעזור. 
אז היוזמה של האתר שלך, נראה לי משהו שטוב שיש פה. ולמה לא להיות חלק מזה :-)


היי גילי!
רק אתמול הצטרפתי לגיליסט, אבל רציתי להגיד לך כבר שהמקום הווירטואלי הזה שייצרת, נראה מדהים בעיני.מזמן לא נתקלתי בפרויקט שמעבר לפונקציונליות שלו, משדר כל כך הרבה כיף, וקהילתיות וחום אנושי, ואני שמחה להיות חלק מזה עכשיו.
שיהיה לך יום נפלא,
ענת


הגיליסט פשוט עושה לי טוב. אין לך מושג!
כבר מצאתי לי מאמנת אישית, דבר שרציתי מזמן ואפילו חוג קרמיקה מקסים לילד!עכשיו נשאר רק חתן..חחחח..
גם דירה טובה יהיה סבבה:-)  ולא רק בגלל זה, כיף לקרוא ולגלות המון אנשים מקסימים ושהעולם לא כזה קרתני אם רק מסתכלים דרך המשקפיים הנכונים..תודה לך!


אני באמת מתחילה להאמין שיש אישה קטנה ונחמדה בתוך המחשב שלי.
מעולם לא חויתי פעילות כלכך יום יומית ואנושית דרך המיקלדת.
תמיד חשבתי שזה קורא רק לאחרים שדרך המחשב הם מצליחים למשש את החיים באמת.
אולי ניפרצה לי את תיקרת הזכוכית ואני מתחילה להאמין שיש אמת בוירטואליות של הרשת?
תודה רבה רבה
 


 השבוע - ולא בפעם הראשונה - הגיליסט הוכיחה את עצמה מעל ומעבר.
פרסמתי בקשה לעזרה בענייני מס הכנסה ונעניתי על ידי כמה בנות שאחת מהן ממש נכנסה בעבי הקורה
ובדקה בשבילי וכתבה לי מה לעשות והכל בשפה שגם אני מבינה. מדהים!
מדהים שזה כל כך פשוט לשלוח בקשה לעזרה ולקבל ייעוץ מקצועי (הבחורה שעזרה לומדת ראיית חשבון).
אז עכשיו יש לי את מי לשאול על דברים כאלה ולה, אם היא תצטרך, יהיה במי להיעזר בענייני לשון וניסוח ועריכה.
כמה פשוט ככה מדהים!


אין על האתר הזה שלך!! כמו חנות שנכנסים ולא יודעים מה לבחור.


בהתחלה כשנכנסתי לרשת הזו היו בי ספקות וגם מעט ציניות. פשוט הייתי חשדנית.
למרות שאני לא מאמינה בציניות, ובביקורת-קשה ליישם את זה בצורה מעשית ביוםיום.
לאחר חודש בו אני נמצאת בקהילה הזאת אני חייבת לציין שאני פשוט ב ש-ו-ק מכמה שזה עובד.
אני לא מצליחה להבין מה כאן בדיוק שונה, ולמה זה כלכך מדהים.
תמיד ידעתי שאני רוצה להיות שייכת למשהו כזה, אבל לא ידעתי בדיוק איך. וזה מספיק לי.
המיילים שאני מקבלת כל יום, והפניות שלכם/ן בחזרה אחרי כל הודעה שמתפרסמת,
האיכות הזו שמשותפת לכולם, הרגישות. אני באמת לא יודעתלהסביר. מין מרחב אינטימי כזה.
החוויה הזו גרמה לי להרגיש שני דברים מרכזיים:
א. שאין מצב ! שאני אוכל לעזוב.
ב.שצריך להקים עוד המון המון דברים מהסוג הזה, כאלו שיתאימו לחברות שונות וקהילות שונות מכל מיני סוגים,
ושהדבר שיהיה משותף להם זה היחס האישי והאמון החסר פירסומי וחסר שיווקי הזה.
אני מרגישה שצריך להפיץ את הבשורה הזו.
כמובן שזה כבר קיים ויש המון קהילות, אבל האינטימיות הזו שנוצרה בין המשתתפים היא המרכיב המרכזי.
תודה רבה לכולם


ואם אני כבר פה, אני רוצה להגיד משהו בנימה אישית יותר...
לא משנה כמה יגידו שהגיליסט היא קהילה חמה ונעימה, זה כל כך אמיתי
בשבילי, אפילו סתם לעבור לקרוא את מה שאנשים מפרסמים, עושה לי סופר כיף כל בוקר.
והכי הכי כיף, לקרוא את מה שאת כותבת. ההגיג על האחריות היה פשוט אחדלאחד הדברים שאני חושבת.
זה מדהים איך שיש מחשבות שחושבים לבד ופתאום מגלים שהן מבלות גם אצל אחרים.
אז תודה על הכל ושיהיה פורים מדהים! (זה אחד החגים האהובים עליי ביותר).
יום מדהים (ושמשי!) שיהיה!
מיוריאל


חשוב לי להעביר כמה מילים חמות- הליסט שלך פשוט נהדר.. ממש כיף לקרוא מילים חיוביות על הבוקר.. טוב לדעת
שיש אנשים שמקדישים מעצמם על מנת להאיר ולהעיר {מלשון התעוררות כמובן:) } אחרים... לפעמים יש רגעים בהם אנו חווים
את החמימות הנפלאה הזו שבה הכל במקום הנכון והכל בסדר..ואם יש לנו מספיק כוח נפשי ויכולת להעביר זאת הלאה - זה ממש מקסים. 
אז שיהיה חג שמח, המון חירות וכוח נשי מפה ועד לירח!


 שיתוף קטן/גדול:
אינני יודעת אם את זוכרת שסיפרתי לך שבעקבות מודעה בגילילסט יצרה איתי קשר מישהי מהצפון שצריכה עזרה.
אתמול נסענו (אני, בעלי היקר וגילי הקטנה) אליה. אוטו עמוס בכל מיני דברים: אוכל לחג, פירות וירקות, כיסא אוכל לתינוק, קורקינט, נגן מוזיקה, ספפה לתינוקת, מיליון משחקים, בימבה בקיצור.......כמעט ומצאנו את עצמנו יושבים על הגג:-)))
זהו. איזו הרגשה טובה. פשוט לתת.
תודה רבה שאת מאפשרת לצינור הנתינה הזה לזרום הלאה.


 הגיליסט הוא קרן אור ביום שלי.
נותנת לי הרגשה של שייכות לקהילה אוטופית. קהילה אוהבת, אכפתית, תומכת, פמיניסטית, אקטביסטית, בטוחה.
כי המילים שלך מהוות לי השראה וכיוון של איך הייתי רוצה להתנהג, אני חושבת לנשים צעירות (ובכלל) אין כבר הרבה דמויות לחיקוי להסתכל עליהן, ללמוד, והמילים שלך מזכירות לי להעז וללכת עם האהבה והחלומות שלי.
כי החשיבות של נשים חזקות ובטוחות בחיי, היא מעבר למה שאצליח לתאר.


חיי השתנו מאז הגיליסט...:)

אני מוצאת את עצמי, לא עומדת בקצב המודעות, שאני רוצה להעביר לאנשים רלוונטים או לתת תשובות בהם אני יכולה לעזור.

זו הפכה למשימה לא פשוטה, אך מאוד מספקת. זה משהוא שתמיד עשיתי, עבור אנשים שאני מכירה, אבל כמות ההודעות שמופיעות במייל היומי, שאני רוצה להגיב אליהן, היא גבוהה מאוד. יצרת שם משהוא מאוד מיוחד.

קראתי את מילותייך בגיליסט האחרון בשקיקה.
גברת - את עושה שינוי בעולם. ממש ככה.
שינוי שמתחיל באדם אחד והופך לקהילה ופותח לעשרות אנשים את האוזניים, הוא שינוי לכל דבר.
אני כל כך שמחה להיות חלק מהקהילה הזו שפותחת לי את המיתרים.
תודה!


גילי שלום
אני חדשה פה ולא מפסיקה להנות המהאוירה
הרגשה של אסופה של נשמות טובות
תודה רבה לך
צילה


אני מאמין בקהילה הנפלאה הזו וכבר ראיתי אילו ניסים ונפלאות קורים כאן - בטח נמצא משהו. 
המון תודה על העבודה הקשה והמסירות - אפילו הקריאה היומיומית בליסט בלי לבקש או לתת משהו,
נותנת לי תקווה שאפשר לקיים חברה טובה, אמיתית, משותפת ומשתפת - וכך אני מתחיל כל יום בחיוך.  


אני מאוד נהנית מהקהילה ומרגישה את האנרגיה המדהימה בה וכמובן גם שמחה לעזור כשצריך.
אשמח להמשיך להיות חלק מהבייבי המקסים שלך.
נעמה
אחרי שיטוט באתר המדליק שלך רוצה לומר לך שאפו.
ההרגשה באתר היא תחושה של בית, כמו שיחת טלפון בין חברות על מה צריך ומה רוצים ומה כדאי וזה הכי כיף בעולם
.
אין לי ספק שאעזר בו ואפיץ לחברותיי
. 


בזמן האחרון אני נדהמת שוב ושוב מהכח האדיר שיש לרשימה הזאת.
כל מיני משאלות שבחיים, אבל בחיים לא חשבתי שמישהו בכלל יתייחס אליהן, הן כל כך טריוייאליות פה.
ביקשתי את הדברים הכי מוזרים. מצלמה מקולקלת, בריכה לתינוק, ושיא השיאים, איסוף של מערכת סטריאו מאשדוד,
שהגיעה אליי מייד למחרת. כל מיני ערכים של שיתוף, וקהילתיות, ועזרה לזולת, סתם ככה,
גם אם אתה בכלל לא מכיר אותו, דברים שחשבתי שעברו כבר מהעולם הזה, חיים וקיימים פה.
אנשים מסביבי שואלים לפעמים "איך", "מאיפה", "למה"? למה לי לעזור למישהו שאני בכלל לא מכירה,
ולמה שמישהו כזה יעזור לי? אני גאה להיות חלק מקהילה שבעולם הציני הזה עדיין מקדשת ערכים כל כך בסיסיים.
אז זהו, אני מתרגשת, ורציתי להגיד את זה.


אני גיליסטית טריה באתר, רק מחודש האחרון, אני מוכרחה להודות שאני נפעמת מאוד מהמיזם המדהים הזה מהקהילה המקסימה ומשיתוף המידע הפורה והיעיל ושמחה על הזכות להיות חלק מזה.  


 אני ב"גיליסט" כבר כמה שנים טובות (נראה לי ששלוש, אבל אל תתפסי אותי במילה) כשמישהו פרסם את השאלון שלי לעבודה סמינריונית של תואר ראשון בגיליסט. מאז אני ברשימה, לרוב דוממת, לפעמים מעבירה מיילים לאנשים שמחפשים דברים או עונה לאנשים שמבקשים המלצות.

אני אתוודה שרק לאחרונה החלטתי לעשות מינוי בתשלום. פשוט חשבתי שזה לא חשוב מספיק, עכשיו כשאני דוקטורנטית ענייה. אבל היה חסר לי לא לראות את ההודעות המלאות והרגשתי רע שאני לא תורמת את חלקי..

 תמיד חשבתי שהרשימה הזו היא מקום מיוחד, אבל רק בחודש האחרון גיליתי עד כמה. בעקבות מעבר דירה, כבר פעמיים פרסמתי הודעה שביקשתי המלצה מאנשים על איש מקצוע וזה פשוט מדהים - 11:05 מתחילים טלפונים ומיילים וכולם כל כך נחמדים ומקסימים.

אין לי מלים לתאר כמה שאני שמחה להיות חלק מקהילה כזו שבאמת רוצה לעזור. 


רציתי לומר לך שהאתר שלך פשוט מ ד ה י ם!
מרתק, נגיש, שמיש ומקסים, רעיון מבריק בעיניי ואשמח לקחת בו חלק פעיל, בכל מה שרק אפשר..
יובל


גילוש,
כבר הרבה זמן אני רוצה להגיד לך כמה אני מלאת הערכה, שלא לדבר על הערצה, למעשה ידייך ולגיליסט. זה כ"כ מעורר השראה! מעבר לכל הדברים המקסימים שקורים, המשאלות שמתגשמות והנשים הכייפיות שאני פוגשת בכל אינטראקציה - בעיקר זה שיצרת משהו חדש וכל כך נכון ומדוייק. תודה על כל מה שאת עושה ותודה על המילים החמות שהופכות אפילו מייל כמו "הודעתך אושרה!" למשהו משמח ולרגע כייפי ביום.
אוהבת,
אפרת.


 אני מחכה בקוצר רוח ליום שבו תהיה אפליקציית גיליסט לסמארטפון שתזין את ההתמכרות שלי לגיליסט ;-)  


האתר שלך מקסים!!! כבר השגתי אקווריום לבן שלי ותהיה לו מתנת יום הולדת הורסת. 


 

תודה על האתר שלך כבר השגתי בו מערכת תופים, שידכתי שני חברים לעבודה ומצאתי עוזרת בית לחבר שלי. ובאופן כללי הרוח החיובית והאישית הזאת שנושבת מכיוונך מנעימה את ימיי.


ברכות פעמיים- שלש.
פעמיים ראשונות על האפשרות להשתמש באתר ובחבורה המדהימה המחוברת אליו. לפני כחודש וחצי פרסמתי מודעה להחלפת בתים  ופעמיים זכינו בהיכרויות ממש מדהימות ובחופשה נהדרת בעיר הגדולה- היה נפלא. יופי, תמה היינו עושים ללא האתר? לולא את? לולא החיבורים עם האנשים המקסימים כאן? תוודה על האתר.
ברכה שלישית - על השאת החדש - כל הכבוד ובהצלחה.


אני כה נהינת מהחברות באתר !! :) 
אני מפרסמת מודעות פעם בכמה חודשים (אני מספרת בבית)  ולקוחות הגיליסט שלי זה הכיף הכי גדול שלי,
זו פשוט קבוצה ענקית של נשים חביבות ומרתקות ומחכימות ביותר  


אני שמחה שיש מקום בו יכולתי לשתף-משהו שהוא ממש לא מובן מאליו.
הגיליסט באמת מקום קסום. תודה לך (ולחברייך השותפים) על- איך להגדיר זאת?...
על היכולת ליצור מקום חם, וכזה שמייצר כל כך הרבה טוב ואהבה. שוב, זה כל כך לא מובן מאליו.


אני חייבת להודות שנשאבתי לקסמה של הקהילה וכל יום שאני קוראת אותך ואת כולם אני מייחלת לעולם שלנו להראות כמו הקהילה הנפלאה הזו שמשדרת אהבה, פתיחות, נתינה, אופטימיות, אמיתות, הרמוניה וערבות הדדית. 
אם זה אפשרי מבחינתך אשמח בהקדם לפרסם מודעה מכל הלב ולזמן לי קסמים ואולי אוכל למצוא דרך המקום הקסום הזה קונקשיינים מתאימים, רעיונות והזדמנויות לעבודה מיידית שתעזור לי לגמור את החודש הקרוב.


היי גילי !
אני חדשה בגיליסט.
פרסמתי כבר שתי מודעות. בשני המקרים אנשים ענו לי. ככה סתם כי בא להם לעזור.
בנתיים לא יצא מזה כלום אבל זה כל כך שימח אותי שאנשים פנו אליי - שזה גם משהו.
אז.. תודה על הרעיון והארגון.
יש לי הרבה תהיות על העולם,על אנשים,על החיים, שממש משמח אותי לראות שיש עוד כמה אנשים טובים.
שבוע שמח שיהיה!


נרשמתי לאתר שלך שאני שומע עליו כבר שנה בערך מפזית.
יש לי מספר דברים להגיד. יש לך אתר מדהים יש בו אנרגיה כל כך חיובית וכל כך שונה
שלא יכולתי לתאר לעצמי שאנרגיה כזו קיימת באתר אינטרנט. חוץ מזה העיצוב והנעימות.
בקיצור יש לי רק מילים טובות. התועלת שאני כבר מפיק מהאתר היא אדירה וכבר יש מספר פניות בנוגע לקורס שלי.
שיהיה ערב מעולה,
צביקה. 


רציתי להגיד שאת גאונה ושהאתר הזה גאוני בעיני. מהרגע הראשון שראיתי אותו הבנתי שזה מקום של מעשים טובים ואנשים טובים. בזכות האתר הצלחתי כבר לתרום ולעזור באופן מהיר ומיידי וזה כ"כ כיף. מאוד רציתי להגיע למסיבה כדי לראות מי את ומה את..אבל אז הייתי עוד חדשה כאן וכנראה עוד לא הרגשתי שייכת כמו שאני מרגישה כעת. בכל מקרה תודה ענקית.
איזה כיף שיש אנשים כמוך, ואיזה כיף לך שמצאת את הדרך להפיץ מעשים טובים בעולם וגם להנות מהעשייה.


הי גילי,
אני לאט לאט מגלה את נפלאות הגיליסט...
רציתי לספר לך שבזכותך אני טיפה נושמת בחודש כזה לחוץ, ואני מתכוונת מבחינה כלכלית -
מאוד עזרת לי ועל כך אני אסירת תודה לך.
בזכות הגיליסט נמכרו כבר לפ-טופ אחד, ספתי הענקית וגם רבים מבגדי במידות גדולות.
תודה רבה רבה!
מיכל


העובדה, שאני מפרסמת, כזו ברכה בפומבי, כמוה כהורדת כובע בפנייך.
מה שיצרת בפורום/האתר הזה הוא מ-ד-ה-י-ם. כמו נר באפלה, האור שלך, מעפיל ומתרחב בגלים.
ייתכן שאינך מודעת  להיקפם והשלכותיהם. בכל מקרה- תבורכי.


תודה גילי!
שמעתי עלייך הרבה במהלך השנים
ואני ממש נהנית לקרוא אותך ואת ההודעות כל בוקר
(יותר כיף מפייסבוק!)
יעל


בכל מקרה רציתי להגיד לך שאת קוסמת של עולם נפלא, שזו זכות גדולה וגם תענוג צרוף לקחת בו חלק. אינספור נשים טובות בחודשים האחרונים המליצו, עצו עצה, תמכו ברגעים קשים, לקחו ממני חפצים שאין לי בהם צורך, הציעו לי חפצים משלהן... הדבר הטוב והנשי ביותר שאפשר היה להפיק מהעולם החדש הזה שאני כל כך מפחדת ממנו (= המאה ה- 21...)
נשיקות ואהבה,
תמר
 


כבר מזמן רציתי להגיד תודה על כל מה שקורה כאן. הגיליסט גרמה לי לשינוי משמעותי בתפיסה ובחיים.
שמחה להשתייך לקהילה הנעימה, המכילה והמקסימה הזאת!
כיף לשמוע וכיף לעזור ככל יכולתי. תודה גם לאלמונית ששלחה לי את נעמה, שאצלה אני יוצרת בעיסת נייר ונהנית מכל רגע. 


 תמיד מדברים על זה שכולנו אחד, ועל התודעה המשותפת שרוצה לגדול ולהתפתח.
ועכשיו קיבלתי תחושה על הגיליסט כתודעה אחת משותפת, קצת דומה לסצנה באווטאר שבה מתחברים לרשת האינסופית ונטענים.
זה די מרגש, לא יודעת אם הסברתי את זה טוב, אבל משום מה נדמה לי שתוכלי להרגיש למה אני מתכוונת, כי זה מעברלמילים.
כל הכבוד לך ולכולנו...
דנה 


 לפני כשנה פרסמתי בגיליסט מודעה לחיפוש מרןאיינים במסגרת עבודת דוקטורט  וזכיתי להיענות כמותנית ואיכותנית מדהימה,
ול-15 מרואיינים מ-ע-ו-ל-ים בזכות הגיליסט. חוץ מזה, השתמשתי בשירותי ההמלצות יותר מפעם אחת, ואף פעם לא התאכזבתי.  


 אני גאה ואוהבת להיות חברת גיליסט , כל יום מפיצה את הבשורה בין נשים שאני פוגשת בדרך , ומגלה להן את הקסם הנפלא הזה :-) רק רציתי להגיד תודה ! סופשבוע נפלא , אפרת 


 ממש במקרה גיליתי את הקהילה שלך
הצטרפתי רק לפני כמה ימים אבל כבר
נעזרת המון
שמחה על הגילוי ומודה לך וכל החברות והחברים 


 כל יום אני רוצה לכתוב לך, וכל יום אין זמן, או לא יוצא, או בדיוק המכונת כביסה סיימה...
אז גם היום אין זמן ובדיוק המכונת כביסה סיימה אבל החלטתי בכל זאת לכתוב ולהגיד לך תודה!
תודה על המיילים היומיים הנפלאים והמתנגנים, ועל הנדיבות שבה את חולקת איתנו כל טוב, ועל הכנות שבה את משתפת אותנו בחייך האישיים על כל צבעיהם, ועל הקהילה המדהימה שיצרת, שממש בקרוב אני מקווה אעבור את מחסום המייל הראשון... 


תודה על הגיליסט המופלאה, שמפגישה אותי עם כלמיני עניינים חשובים ביני לבין עצמי בצורה כל כך נעימה ומאפשרת. אני בינתיים קוראת בשקט בשקט, אבל מתכננת לשנות את זה בקרוב :) תודה גם על הפוסטים היומיים שלך שתמיד מצליחים לרגש ולעורר השראה ככה באמצע היום, הם מוסיפים המון לגיליסט, ולעולם! 


 בתום חודש הנסיון שלי אני רוצה להגיד רק דברים טובים: הגעתי דרך האתר לראיון עבודה (תשובה בסופש הקרוב), שלחתי רזומה לבחור אטרקטיבי, אירגנתי לחברה במצוקה עגלת תינוק ואפילו הצעתי את דירתי המיוחדת לצילומי קליפ. 


 היי גילי
קיבלתי את הודעת התודה על רכישת המנוי אבל האמת היא שצריך לומר לך תודה.
גם אם עדיין לא בדיוק השתמשתי באתר או יצא לי להפיק ממנו תועלת, המייל היומי שלך הוא אחד הדברים הכי טובים כל יום.
תודה רבה,
עמית 


 עכשיו הגיע תורי להגיב ולבטא את הזדהותי עם כל הדברים הנפלאים שכבר נאמרו על  האתר המדהים הזה!!!
נוטף חום ואנושיות!!!כל הכבוד לך ולא פחות!!! תבורכי/תבורכו 


 הגשמתי כבר חלום אחד דרך הגיליסט, קניתי מצלמה מקצועיסטית, דבר שתמיד רציתי ושגם משתלב לי טוב עם לימודי העיצוב הגרפי. חוצמזה, גם קיבלתי המלצה על פילאטיס בבאר שבע ואין מאושרת ממני! זה בדיוק מה שהייתי צריכה כדי להתחיל לחזור לעצמי אחרי כל כך הרבה שנים של הזנחת הגוף.. 


 איזה אתר מעולה!
כבר תרמתי  המלצה (לסדנת בנות מצווה) וגליונות נשיונל גיאוגרפיק ישנים.
פשוט היצע נפלא, אהבתי בעיקר את מודעות השידוכים


התוודעתי לגיליסט רק אתמול דרך מישהי שהתקשרה אליי כי קיבלה עליי המלצה מפה. אצתי רצתי לראות במה מדובר והוקסמתי והתרגשתי לראות יוזמה מקסימה מבורכת שכולה כוונות טובות ואנרגיות אינטרגלקטיות! אפילו שידוכים יש פה! ביליתי משהו כמו 8 שעות בלשוטט פה בין כל ההמלצות ההודעות והדירות והחיות! חשבתי לעצמי כמה יש לי לתת ואיזה כייף שגם לאחרים יש וגם הם רוצים לתת לשתף ולתרום. בתוך המציאות הישראלית הנוכחית שלנו - זו נקודת אור ומחממת את הלב שמזכירה שיש הרבה אנשים טובים באמצע הדרך.  


 גילי יקרה
אני רוצה להגיד לך שאין כמו האתר שלך הוא באמת אחד האיכותיים ברשת. זה ממש מרגיש בית חם ובטוח.
אני מפרסמת מודעות ושתדעי לך שמיד פונים אלי. באמת כל הכבוד לך.
שיהיה בהצלחה ותודה רבה רבה.
יום נפלא,
ויקה


י.
לפני כשלושה שבועות ראיתי מודעה בגיליסט אודות חיפוש מועמדים לניהול ספריית גן לוינסקי,
הגשתי מועמדות, ולפני שבוע התקבלתי לתפקיד.
אז באמת תודה - ותמשיכי עם הדבר הנפלא הזה שאת עושה :)


גילי

כבר שנה שלא פירגנתי לך
כמה טוב את מביאה לחיי
אני מכורה לקהילה
זה פשוט עובד
מסרתי, קיבלתי, התייעצתי , החלפתי
ובעיקר המלצתי לכל מי שאני אוהבת להצטרף !
תודה 
 
רותם