ברוכות וברוכים הבאות/ים לגיליסט, מרחב אינטרנטי שהוא באר משאלות וירטואלית, שהיא גם הקהילה שלי, גילי פליסקין, יוזמת ובעלת האתר. השימוש בגיליסט ( הידועה גם כ"האתר" ו/או "המייל היומי") והמידע המשולב בו כפוף לתנאי השימוש הרשומים כאן. נא לקרוא  אותם בקפידה, שכן השימוש מעיד על הסכמתך וקבלתך המלאה שלהם. תנאי השימוש והתכנים באתר כתובים לעתים בלשון נקבה, אך בכל מקרה מיועדים לכל המגדרים.

על האתר 
הגיליסט נולדה מתוך רצון טוב ובמטרה לחלוק מידע ושפע בין א/נשים שאוהבות/ים להיות בקשר ולעזור זו לזה לזו. התקווה היא לייצר כאן מרחב אינטרנטי בטוח ואינטימי (סֵייפְבּוּק, אם תרצו) שבו תוכל להתקיים קהילה ארוכת טווח המתבססת על ערכים של שיתוף, אהבה, עזרה והנאה צרופה. הרעיון הוא להעביר מידע, להניע לפעולה ולשינוי (אישי וחברתי) ולעשות את כל זה בחיוך ובכיף. כדי להצטרף לאתר ולרשימת התפוצה יש להגיש בקשת הצטרפות, במסגרתה יש למסור פרטים אישיים. אנחנו קהילה המבוססת על אמון, ולכן הנך מתבקש/ת למסור פרטים נכונים בלבד (הפרטים ישמרו במסגרת מדיניות הפרטיות של האתר). אני מצרפת בשמחה את כל מי שאני מרגישה בנוח להכניס לבית שלי, ושומרת לעצמי את הזכות להחליט את מי לצרף ו/ואת מי לא. כדי לשמור על האווירה ולהימנע מהכנסת תכנים מסחריים, אנחנו מבקשות דמי חברות, המהווים תמיכה בקיומה של הגיליסט, כמו שהיא. 

מידע ותכנים
את/ה מוזמן/ת לשלוח כל דבר שעולה על רוחך ויכול לשפר את חייך. האתר הזה הוא הבייבי שלי, ולכן מתפרסמים כאן תכנים שמתאימים לראיית העולם שלי ושאני מרגישה שמביאים טוב לעולם. ככל הניתן אני משתדלת להיות מחויבת לערכים של שיתוף, צדק ותמיכה הדדית. המרחב הזה מתחשב בזכויות אדם, זכויות בעלי חיים, איכות הסביבה ורגשות של א/נשים. האווירה הקיימת כאן מאפשרת לכל אחת ואחד לבקש בקשה או לחלוק את המידע שהכי חשוב לה וקרוב ללב. חלק מהמידע הוא אישי, רגשי, ספונטני חברתי וחתרני. המודעות המתפרסמות באתר נשלחות גם במייל היומי לכל החברות/ים שברשימת התפוצה.
המודעות עשויות לעבור עריכה קלה כדי להתאים לרוח האתר (מבחינת שפה, קטגוריה, וכו'). ייתכנו מקרים בהם תתקבל החלטה לא לפרסם מודעה מסויימת. אם, למשל, מתקבלים תכנים שלדעתנו אינם מתאימים או עלולים לפגוע במישהי/ו או במה שהגיליסט מנסה לייצר – הם לא יתפרסמו (אני משתדלת לשלוח עדכון ידידותי ומפורט בעניין, ומזמינה אותך לקבל את זה באהבה). הגיליסט אינה מתחייבת לתקינות הקישורים המתפרסמים, למעבר ישיר אליהם, ואינה אחראית על התכנים המתפרסמים בהם.

גיליסט עד הבית (המייל היומי)
המידע בגיליסט מופץ באמצעות האתר ובאמצעות הודעות מייל הנשלחות על בסיס יומי, למעט שבתות וחגים. אפשר להצטרף לרשימת התפוצה בעת ההרשמה לאתר (על ידי השארת הסימון לקבלת המייל היומי), לאחר הכניסה לאתר (דרך חשבון המשתמש/ת) או באמצעות יצירת קשר במייל. ניתן להפסיק את קבלת המייל היומי בכל עת באמצעות לחיצה על הלינק שבתחתית המייל היומי, דרך "חשבון המשתמש/ת" שבאתר או באמצעות יצירת קשר במייל. פרטים נוספים אפשר למצוא בדף השאלות-תשובות .

בעניין שימוש ופרטיות
המטרה בפרסום המודעות היא לעשות טוב בעולם – לעצמך ולסביבה.
כל מודעה שמתקבלת מופיעה אוטומטית באתר ועוברת עריכה, במידת הצורך, לפני פרסומה במייל היומי.
במטרה לשמור על מרחב פרסום שווה והוגן לכולן/ם, וכדי להימנע מחזרתיות במייל היומי, חשוב לנו להקפיד על רווח של כמה שבועות בין פרסום לפרסום (באותו עניין) ונבקש את התחשבותך.
הגיליסט מחוייבת לערכים של צדק חברתי, שיוויון זכויות, חמלה ורגישות לסביבה. חשוב לנו שהתכנים יהיו אוהדים כלפי כל סוגי בני (ובנות) האדם ובעלי-חיים. 
במודעות וכן בתגובות אליהן יש להקפיד על שפה נעימה, חיובית, מכבדת ואוהדת ולהימנע מלשון הרע או משימוש בשפה שעלולה לפגוע במפרסמ/ת המודעה או בכל גורם אחר. מודעות שלא יעמדו בתנאי זה יתכן ולא יתפרסמו כלל או יוסרו לאלתר, לפי שיקול הדעת שלנו. מודעות שאינן מתאימות לרוח האתר עשויות לעבור עריכה. 
הגיליסט מכבדת את פרטיות המשתמשות/ים. 
המידע המתקבל בעת הרישום נשמר במחשב האתר ובשרת ולא מועבר הלאה, אלא אם מדובר במניעת גרימת נזק לגוף או רכוש המשתמשת או גוף שלישי, במקרה של מחלוקת בין הגיליסט לבעל/ת המודעה או בדרישה על פי דין. יחד עם זאת, בעת פרסום מודעה או תגובה, יפורסמו שם משתמש/ת, כתובת מייל ו/או מספר טלפון (לפי בחירתך בעת הפרסום).
השימוש באתר הוא אישי ופרטי ולא ניתן לעשות שימוש מסחרי או אחר בפרטים המופיעים בו ללא בקשת רשות ואישור הנהלת האתר ו/או מפרסמת המודעה, בכתב ומראש, למתן אישור לשימוש או הצגה לאחרים, ואין להפיץ אותו או דברים המופיעים בו בצורה מסחרית. 

שינויים, עדכונים והפסקה
הנהלת הגיליסט רשאית לערוך שינויים ועדכוני עיצוב ותוכן, תנאי שימוש, היקפם וזמינותם מעת לעת או הפסקתם, על פי שיקול דעתה, מבלי לבקש את אישור המשתמשות/ים וללא כל התראה מראש, 
וכן להפסיק את החברות – למשתמש/ת ספציפי/ת ובכלל – לפי שיקול דעתה ומכל סיבה שהיא.

אחריות
השימוש בגיליסט והתכנים המתפרסמים בה הם באחריות המשתמש/ת או המפרסמ/ת בלבד והתכנים המתפרסמים הנם באחריות המפרסמ/ת או המגיב/ה באתר. אחריות זו היא חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. הופרו תנאי השימוש, כולם או חלקם, או לפי דרישה או טענה של צד שלישי, מתחייב/ת המפרסמ/ת ו/או המשתמש/ת לפצות את הגיליסט ו/או מי מטעמה. 
הגיליסט אינה יכולה להתחייב ואינה אחראית לכך שיינתן מענה לכל דבר ועניין – מבחינת זמן, כמות, נכונות וטיב או כל עניין אחר. הנהלת הגיליסט לא תישא באחריות כלשהי לתוצאה (ישירות או בעקיפין) הנובעת מהמודעות המתפרסמות ומהשימוש בהן. המפרסמ/ת והמשתמש/ת מצהירים/ות כי השימוש בגיליסט נעשה על אחריותם/ן המלאה והבלעדית ולא תהיה לו/ה כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר ובעליו.
התכנים, המידע, הרעיונות וההמלצות המופיעים באתר אינם מהווים המלצה לביצוע פעולה כלשהי ו/או עצה מקצועית ולא מהווים תחליף לייעוץ מקצועי מתאים. יישום הרעיונות וההמלצות הינם באחריות בלעדית של המשתמש/ת. הגיליסט אינה אחראית בשום אופן לכל נזק כספי או נזק ו/או הפסד אחר שעלול להיגרם, במישרין ו/או בעקיפין, למשתמש/ת או לכל אדם אחר עקב השימוש באתר או כתוצאה מהסתמכות על מידע, תוכן ונתונים המופיעים בו. 

אבטחת מידע
הגיליסט עושה כמיטב יכולתה להגן על המידע והפרטיות באתר. עקרונות ומערכות אבטחת מידע מיושמים במחשב ובשרת המאחסנים את האתר ובקוד המחשב של האתר. יחד עם זאת אין בטחון מוחלט מול כניסה בלתי-מורשית לאתר ולכן אין האתר מתחייב לחסינות מוחלטת בפני גישה בלתי מורשית.

זכויות יוצרים
זכויות היוצרים והקניין הרוחני בגיליסט הכוללים את עיצוב האתר, טקסטים, תבניות, מידע, יישום, קבצים גרפיים ותכנים אחרים הכלולים בו, הינם בבעלות מנהלת האתר בלבד ויש לקבל את הסכמתה המפורשת בכתב ומראש לשימוש, העתקה, הפצה, תרגום או מסירה לצד שלישי .

דין וסמכות שיפוט
על הגיליסט ותכניה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד. כל מחלוקת, אם תתגלה, תהיה נתונה לסמכות השיפוט של ביהמ"ש המוסמך במחוז תל-אביב.

כמה מילים לסיום
כיף שהצטרפת למשפחה שלנו!
הגיליסט מאחלת לך הנאה מהשימוש באתר, וכאן לרשותך בכל שאלה.
תודה מעומק על הלב על הבעת האמון והפרגון והאהבה!!
שיהיו ימים טובים של שמחה ושל שינוי אישי וחברתי
ושביחד נעשה את העולם שלנו טוב יותר.
החלומות שלנו כאן כדי להגשים אותם!
שמחה לחלוק איתך את המרחב הזה,
גילי מהגיליסט smiley